Prijave i upisi

Upisi za školsku godinu 2022./2023.

Obavještavamo Vas da su sva mjesta u Općoj privatnoj gimnaziji, u ljetnom roku popunjena.

 

CIJENA ŠKOLARINE ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.

Cijena školarine  je 28.850,00 kuna, plativa u 11 obroka.

Školarina uključuje:

  • konzultacije (redovne nakon nastave), grupne ili individualne,
  • pripreme za Državnu maturu,
  • pripreme za natjecanja,
  • razne izvannastavne aktivnosti i fakultativni programi: (dramska grupa, školski zbor, novinarska grupa, fotografska grupa, školski band, španjolski jezik),Biosigurnost i biozaštita ( predmet u 2.razredu), Osnove financija i računovodstva i Izrada poslovnog plana  ( faklutativni programi u 3. razredu), Medijska kultura ( za sve razrede)
  • karijerno savjetovanje za učenike 3. razreda
  • on line nastava za učenike koji imaju potrebu za time (sportaši ili učenici sa zdravstvenim problemima).

 

Testiranje

Uz kriterije koji su propisani Odlukom o elemetnima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., učenici pristupaju testiranju koje se sastoji od pisanja eseja i testova nedovršenih rečenica.

Dokumentacija potrebna za upis:

  • svjedodžbe od 5. – 8. razreda,
  • rodni list,
  • domovnica