Prijave i upisi

Upisi za školsku godinu 2020./2021.

Prijave za upis u školsku godinu 2020./2021. već su započele.

Postupak je jednostavan: dogovorite razgovor kako bi se upoznali te Vam odgovorili na sva Vaša pitanja. Nakon toga sklapamo Ugovor o školovanju  i svakako se prijavljujete  preko sustava e-upisi kad za to dođe vrijeme.

U školskoj godini 2020./2021. Opća privatna gimnazija upisuje 22 učenika u prvi razred  u program OPĆE GIMNAZIJE, te omogućuje prijelaz učenicima u više razrede programa opće gimnazije ovisno o popunjenosti mjesta u višim razredima (2., 3. i 4. razred).

Važno je za napomenuti da se cijena školarine od 28.850,00 kuna, plative u 11 obroka, za školsku godinu 2020./2021. smanjuje  na 26.850,00 zbog posljedica izbijanja pandemije Covid-19.

Školarina uključuje:

  • konzultacije (redovne nakon nastave), grupne ili individualne,
  • pripreme za Državnu maturu,
  • pripreme za natjecanja,
  • razne izvannastavne aktivnosti: (dramska grupa, školski zbor, novinarska grupa, fotografska i geografska grupa, školski band, španjolski jezik, domaćinstvo),
  • on line nastava za učenike koji imaju potrebu za time (sportaši ili učenici sa zdravstvenim problemima).

 

Testiranje

Uz kriterije koji su propisani Odlukom o elemetnima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., učenici pristupaju testiranju koje se sastoji od pisanja eseja i testova nedovršenih rečenica.

Dokumentacija potrebna za upis:

  • svjedodžbe od 5. – 8. razreda,
  • rodni list,
  • domovnica