Prijave i upisi

Upisi za školsku godinu 2022./2023.

Prijave za upis u školsku godinu 2022./2023. već su započele.

Postupak je jednostavan: dogovorite razgovor kako bi se upoznali te Vam odgovorili na sva Vaša pitanja. Nakon toga sklapamo Ugovor o školovanju  i svakako se prijavljujete  preko sustava e-upisi kad za to dođe vrijeme.

U školskoj godini 2022./2023. Opća privatna gimnazija upisuje 24 učenika u prvi razred  u program OPĆE GIMNAZIJE, te omogućuje prijelaz učenicima u više razrede programa opće gimnazije ovisno o popunjenosti mjesta u višim razredima (2., 3. i 4. razred).

Cijena školarine  je 28.850,00 kuna, plativa u 11 obroka.

Školarina uključuje:

  • konzultacije (redovne nakon nastave), grupne ili individualne,
  • pripreme za Državnu maturu,
  • pripreme za natjecanja,
  • razne izvannastavne aktivnosti i fakultativni programi: (dramska grupa, školski zbor, novinarska grupa, fotografska grupa, školski band, španjolski jezik),Biosigurnost i biozaštita ( predmet u 2.razredu), Osnove financija i računovodstva i Izrada poslovnog plana  ( faklutativni programi u 3. razredu), Medijska kultura ( za sve razrede)
  • karijerno savjetovanje za učenike 3. razreda
  • on line nastava za učenike koji imaju potrebu za time (sportaši ili učenici sa zdravstvenim problemima).

 

Testiranje

Uz kriterije koji su propisani Odlukom o elemetnima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., učenici pristupaju testiranju koje se sastoji od pisanja eseja i testova nedovršenih rečenica.

Dokumentacija potrebna za upis:

  • svjedodžbe od 5. – 8. razreda,
  • rodni list,
  • domovnica