Naše kreativne radionice možemo definirati kao vrijeme tijekom kojega u malim grupama, uz neformalnu komunikaciju i atmosferu podrške izražavamo kreativnost na različitim materijalima. Cilj malih kreativnih radionica je uređenje školskog prostora, odnosno izrada sitnica za Školski sajam na kojemu se prodaju naši proizvodi s ciljem prikupljanja novčanih sredstava. Radionice su organizirane planski, nekoliko puta godišnje. Novcem prikupljenim prodajom ručno izrađenih ukrasa kupuju se stvari za humanitarne akcije (prema kurikulumu škole).

Sudjeluju učenici izu svih razreda od prvašića do maturanata. Svaka naša kreativna radionica postiže svoj prvobitni cilj - poticanje i razvijanje stvaralačkog izražavanja...

ODRŽANE RADIONICE KROZ ŠKOLSKU GODINU:

• Dani plodova zemlje
  • Božićna priča