Poštovani,
sutra na dan odlaska na studijsko putovanje nastava je skraćena i prema rasporedu u prilogu. (do 11.45)...

Vrijeme polaska na studijsko putovanje je promijenjeno (zbog plovidbenog reda broda, isplovljava se iz Venecije u 04:30 sati): dolazak na autobusni kolodvor u 20.15 na peron 205.
Također napominjem da učenici ponesu sa sobom valjane putne isprave i malu putnu torbu( ruksak) s potrebnim stvarima za dva dana vožnje brodom ( stvari za osobnu higijenu i garderobu). Očekivano vrijeme tijekom plovidbe je promjenjivo pa planirajte od kiše do +25. ( od perja do japanki). U Grčkoj se očekuje sunčano s temperaturama skoro do 30 stupnjeva.
Učenici trebaju imati sa sobom 20 Eura u sitnim apoenima za  polog (Hoteli +Brod)
Učenici koji ne putuju imaju obvezu dolaska na konzultacije svaki radni dan od 8.30 - 11.45. (Raspored u prilogu)
Ukoliko Vaše dijete neće dolaziti u školu na konzultacije iz opravdanog razloga, molim Vas da o tome obavijestite gospodina Guna  (01/4816063)
Sretan put svim putnicima!
Vaša Gimnazija