Poštovani roditelji, nakon toplih ljetnih praznika, nadamo se da ste Vi i naši učenici spremni za nove radne zadatke...

Ove smo godine uveli nekolicinu fakultativnih programa, kronike XX. stoljeća, domaćinstvo, fotogrupa i nastava španjolskoga jezika.
Također nastavljamo s projektom 3 Z – Znanje - Zdravlje - Zabava u koji bismo drage volje i Vas uključili.U tome su projektu uključeni stručnjaci iz područja nutricionizima, medicine i sporta.Za dobrobit svih nas, vjerujemo da će projekt i dalje nastaviti oplemenjivati naš dosadašnji stil života.
Nastava počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine u 12.25 sati (radi provođenja jesenskog roka državne mature) i  prvi radni dan će trajati do 14.00.Također Vas molimo da učenici ponesu svoje školske torbe kako bi mogli preuzeti potrebne udžbenike.

Prvi roditeljski sastanci  za sve  učenike održat će se dana 5.9.2017. prema slijedećem rasporedu
1.a u 18.00 sati, 2.a u 18.30 sati, 3.a u 19.00 sati i  4.a u 19.30 sati

Veselimo se susretu s Vama i nadamo se uspješnoj suradnji tijekom godine.
S poštovanjem,

v.d. ravnatelj: